KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12487312
nr 1248 7312
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Akvarell, Signerad. Motivet: 22x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:50:49
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd